İçeriğe atla

Vikikitap tartışma:Hizmetlilik başvurusu/Vito Genovese

Sayfa içeriği diğer dillerde desteklenmemektedir.
Konu ekle
Vikikitap, özgür kütüphane
Son yorum: Modern primat tarafından 1 yıl önce bağlantı başlığına

2020[değiştir]

Yapılması gereken temizlik işlemleri, düzeltilmesi/güncellemesi gereken MediaWiki sayfaları ve çeşitli altyapı çalışmaları için yine geçici bir hizmetlilik başvurusunda bulunuyorum. Projede etkin bir hizmetli olsa bunlar için hizmetli olmama gerek yok, ama olmadığı için ilerlemek de oldukça zor oluyor. Başka bir gönüllü varsa çekilebilirim de seve seve, zira Vikipedi'deki yapılacak işler listem de pek kısa sayılmaz.

Bunun dışında projede hiç betik kullanmıyoruz, Küçük Araçlar bölümü bomboş. Bazı demirbaş betiklerin projeye getirilmesi ve küçük araç seçenekleri arasına eklenmesi de yararlı olacaktır. Bu nedenle yine geçici bir arayüz yöneticiliği başvurusunda bulunuyorum.

Vikikitap topluluğu olmayan tek Türkçe proje ne yazık ki. Niteliğinden ötürü büyük bir kullanıcı atılımı yapması mümkün görünmüyor, ancak en azından ilgilenen çıkarsa sağlıklı bir zeminde çalışabilmesi için bazı düzenlemeler yapmaya niyetliyim. Sonrasında başka bir ilgilinin çıkıp hizmetliliği devralmasını umuyorum. Kafamdaki işleri kotarmış olacağım varsayımıyla süre uzatma başvurusu yapma planım yok şu an için.

Bu arada standart bir hizmetlilik başvuru sayfası yapısına gerek olmadığını düşünüyorum. Şuradaki format yeterli olacaktır sanırım.

Vito Genovese 18.36, 2 Kasım 2020 (UTC)Yanıtla

İki yetki de 1 yıl süreyle verildi az önce. Görüş belirten herkese teşekkür ederim. Yaptıklarımı veya yapmak istediklerimi (elbette çok abartmadan) günlük gibi çeşmeye not edeceğim düzenli olarak. Doğal olarak geribildiriminize ihtiyaç duyan birçok konu olacak. Bu nedenle çeşmeyi izleme listesine alır ve Vikikitap için e-posta bildirimlerini açarsanız çok yararlı olur.
Vito Genovese 20.39, 9 Kasım 2020 (UTC)Yanıtla
Destek
  1. Destek Absolutely and elzemdir.--Can (mesaj) 18.53, 2 Kasım 2020 (UTC)Yanıtla
  2. Destek Pek tabii.--Anerka (mesaj) 18.58, 2 Kasım 2020 (UTC)Yanıtla
  3. Destek Bu proje şu an çok aktif olmasa da ara sıra temizlik çalışmaları gerekiyor. Ben burada devriyelik yaptığım zamanlarda acil işler için genellikle küresel hizmetlilerle iletişime geçiyorum. Genellikle ilgileniyorlar ama bazen ben Türkçe bilmediğim için yerel hizmetlilerin ilgilenmesi daha iyi olur gibi de şerh düşüyorlar. Bu noktada Türkçe bilen deneyimli bir kullanıcı buradaki işleri hızlandırabilir. Vito'nun kendisine verilecek geçici hizmetliliği gerektiği şekilde kullanacağını düşünüyorum. Ayrıca yine büyük ihtimalle geçici olarak verilecek olan arayüz yöneticiliği görevini de mümkün olduğunca yapmaya çalışacaktır. Uncitoyen (mesaj) 19.03, 2 Kasım 2020 (UTC)Yanıtla
  4. Destek --ToprakM 19.07, 2 Kasım 2020 (UTC)Yanıtla
  5. Destek Caskination (mesaj) 19.09, 2 Kasım 2020 (UTC)Yanıtla
  6. Destek --𐰇𐱅𐰚𐰤 (mesaj) 20.49, 2 Kasım 2020 (UTC)Yanıtla
  7. Destek--Sabri76 (mesaj) 14.59, 3 Kasım 2020 (UTC)Yanıtla
  8. Destek Srhat mesaj 03.13, 6 Kasım 2020 (UTC)Yanıtla
Olumsuz
  1. Olumsuz Vikikitapta aktif bir kullanıcı değilsiniz. Son 3 yılda 50 değişikliğiniz bile yok. Bu nedenle görüşüm olumsuzdur. Ayrıca, neden Köy çeşmesi üzerinden başvuru yaptınız, süreçler neyse işletmemiz gerekmez mi? Geçici süre demişsiniz ama ne kadar olduğunu belirtmemişsiniz. --joseph (mesaj) 18.20, 3 Kasım 2020 (UTC)Yanıtla

bağlantı[değiştir]

öncelikle, neden üstteki başlık buraya açılmış??? ayrı bir sayfa olarak açılması gerekirdi... tartışma sayfaya yönelik mi? biliyor musunuz, kaldırsam şunları aslında esasen sıkıntı olmaz hahaha!

neyse, seksen'in destek oyundaki bağlantı bozuk ve yönlendirme şuraya doğru sanırsam, çünkü tıkladığımızda boş yere gidiyor, burası olmalı işte: w:en:User:GGT/Türkçe Vikipedi topluluğuna Modern primat (mesaj) 00.44, 26 Mart 2023 (UTC)Yanıtla