Kullanıcı mesaj:Srhat

Sayfa içeriği diğer dillerde desteklenmemektedir.
Konu ekle
Vikikitap, özgür kütüphane

Arşivler

Arşiv-1

Bürokratlık[değiştir]

Senin aday olman daha doğru yabancı dil bilgin de var en azından meta ile görüşmek gerekirse işlerin üstesinden gelebilirsin--Nosferatu 15:27, 22 Mart 2008 (UTC)

Metaya başvuru yapabilmek için öncelikle katkı yapanların onayını alman gerekiyor. Bürokrat başvurusu yap onayımızı gösterelim--Nosferatu 21:06, 22 Mart 2008 (UTC)

Bürokratlık[değiştir]

Merhaba bürokratlık başvurunuzu gördüm. Ben olumlu yönde bakıyorum; ancak buradaki aktif kullanıcı sayısı çok az. Yine de küçük bir oylama yapabiliriz Serhat 14:27, 21 Mart 2008 (UTC)

Oylama icin en uygun yer neresi sizce? -- Cat chi? 17:41, 23 Mart 2008 (UTC)
Vikikitap:Yöneticiler buraya başvuru yapabilirsinizSerhat 19:17, 23 Mart 2008 (UTC)
Hmm, aday olmussunuz. Isterseniz burokrat isleriyle ilgilenebiirim genede. :) -- Cat chi? 20:14, 24 Mart 2008 (UTC)

Hesap birleştirme[değiştir]

Selam Serhat, kullanıcı sayfana bakınca burada, vikipedi'de ve diğer vikilerde farklı kullanıcı adları kullandığını farkettim. Acaba diyorum şundan haberin var mı?--Suelnurileti 14:06, 26 Nisan 2008 (UTC)

Hayırlı olsun. Ancak vikipedi'yi niye dışarda bıraktığını anlamadım. Oradaki adını da Kullanıcı:Srhat'a değiştirtip ondan sonra hesap birleştirebilirdin. --Suelnurileti 12:17, 27 Nisan 2008 (UTC)

Username changing request[değiştir]

I'm m:User:Srhat at meta. I request that this user name be changed to User:Srhat. Thanks--Serhat mesaj 10:37, 27 Nisan 2008 (UTC)

reklam içerikli kullanıcı adları[değiştir]

Serhat, VikiKitap'ta şuradaki gibi kullanıcı adı kıstasları var mı? yeni kullanıcı kayıtlarına bakınca efebilişim, radyoselim gibi reklam içerikli isimler karşıma çıktı da.--Suelnurileti 22:05, 29 Nisan 2008 (UTC)

sence bu Şablonu değistirelimmi ?[değiştir]

Şablon tartışma:Ana sayfa kardeş projeler, --Erkan Yilmaz 02:15, 23 Mayıs 2008 (UTC)

bunu gördün mü ? --Erkan Yilmaz 19:16, 27 Mayıs 2008 (UTC)

Yah, demin chat'de degildim. Ne var ne yok ? Iyisindir insallah. --Erkan Yilmaz 17:07, 17 Haziran 2008 (UTC)

I saw your having problems with adopting this template on en.wikibooks and have fixed it for you. The category was outside of the noinclude which was the source of the problem. --Darklama 15:53, 7 Haziran 2008 (UTC)

Thank you very much!Srhat mesaj 19:15, 7 Haziran 2008 (UTC)

Yardım[değiştir]

Sayın Srhat bana az önce bir mesaj yazmışınız.Sosyal bilimler sayfasına giriyorum ve gayet güzel yapmışınız.Bu şekilde nasıl yapılıyor yardım edebilir misiniz?

Sayın Srhat[değiştir]

Sayın Srhat kesinlikle çok konuşmuyorsunuz bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.Fakat bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. Ben sizin istediğiniz gibi fakülte : alan adı değilde fakülte:alan adı yapmaya başladım.ama bazı sayfalar örneğin fiziki bilimler sayfası sosyal bilimler sayfası gibi değil.ben yapmaya çalıştım fakat uzmanlık istiyor bu sayfaları düzenleyebilirseniz gerçekten site mükemmmel olacak teşekkürler

sayın srhat[değiştir]

Sizi çok sık rahatsız ediyorum ama acaba :

Biyoloji sayfası Fakülte:Biyoloji

Kimya sayfası Fakülte:Kimya

Fizik sayfası Fakülte:Fizik olarak değişebilir mi sayfa adları çnkü ben önceden Fakülte : alan adı diye bu sayfaları yazmıştım.Sağolasınız sizin sayenizde Fakülte:Alan adı olduğunu öğrendim.Buna uygun değişiklik yapılabilir mi.Teşekkürler

Sayın Srhat[değiştir]

Sosyal Bilimler sayfasını inceledim fakat Fakülte:Coğrafya yı bulamadım acaba bilerek mi çıkardınız öğrenmek istedi.Çünkü araştırdım Coğrafya Sosyal Bilim olarak görünüyor

Sayın Srhat[değiştir]

sözel mantık diye bir sayfa var.(http://tr.wikibooks.org/wiki/Fak%C3%BClte:S%C3%B6zel_Mant%C4%B1k) .İnternette ve bazı kaynaklarda inceleme yaptım.Sözel mantık diye birşey yokmuş.Bunun yerine Klasik Mantık adı kullanılıyor.Acaba sayfa adı değiştirilebilr mi?Ben değiştirmeyi denedim ya bizde yok değiştirme ya da ben bulamadım.Ayrıca Sayısal Mantık diye bir sayfa var.(http://tr.wikibooks.org/w/index.php?title=Vikiversite/Say%C4%B1sal_mant%C4%B1k&action=edit&redlink=1) böyle bir kullanım da yokmuş.Sayısal mantık değilde Sembolik Mantık adı kullanılıyormuş.Gene bu sayfanın adı da değişebilir mi?Rahatsızlık verdiğim için özür dilerim.

Import beta WV[değiştir]

Merhaba Serhat, bir buraya bakabilirmisin lütfen ? Import etmek icin en iyisi hepsi bir kategpri'de olsa daha iyi olur herhalde, --Erkan Yilmaz 21:56, 10 Ağustos 2008 (UTC)

Sayfa taşınması[değiştir]

Şu iki sayfanın, ilgili maddenin tartışma sayfasında yer almasının ya da Vikipedideki Vikiprojelerde olduğu gibi "Vikikitap" önekiyle adlandırılmasının daha doğru olacağı görüşündeyim. Bu konuda sizin görüşünüz nedir? --joseph 14:17, 22 Ağustos 2008 (UTC)

Köktürkçe Kategorisi[değiştir]

Selam, Köktürkçe kategorisi doğru mu yazılmış acaba? Kitabın ismi "Köktürükçe" şeklinde. İmla hatası mı yapılmış acaba? --joseph 17:22, 5 Eylül 2008 (UTC)

Resim lisansları[değiştir]

Resim yüklemek konusunda Vikikitapta herhangi bir yönergeye rastlamadım. Yüklenmiş resimlerde birçok resmin lisans bilgisi bulunmuyor. Bu konuda ne yapmak lazım sizce? --joseph 11:22, 10 Eylül 2008 (UTC)

Lisansları çevirmeden direk olarak Türkçe Vikipediden de kopyalayabiliriz. --joseph 11:04, 12 Eylül 2008 (UTC)
Türkçeleştirilmiş lisansları direkt olarak kopyaladım. Şu şablonlar kopyalanmadı: {{Digimon-Resim}}{{Ekran Görüntüsü-Oyun-Nintendo}}{{Ekran Görüntüsü-Video}}{{Ekran Görüntüsü-Web}}{{Ekran Görüntüsü-Wikipedia}}{{Ekran Görüntüsü-Yazılım-Web}}{{Gazete}}{{KM-pul}}{{Kapak-Dergi-TIME}}{{Kapak-Mısır Gevreği Kutusu}}{{Kapak-Oyun-Masaüstü}}{{Kapak-Video Kaset}}{{Kapak-Yazılım}}{{Kapak-Çizgi Roman}}{{Kişisel-2}}{{Konuşma}}{{Logo-Bilgisayar Yazılımı}}{{Logo-Etkinlik}}{{Logo-Hqfl}}{{Logo-Okul}}{{Logo-Oyun}}{{Logo-Radyo}}{{Logo-TV}}{{Logo-TV-Program}}{{Logo-Ticari}}{{Logo-Web}}{{Logo-Yönetim}}{{PD-art}}{{PD-stamp}}{{Para}}{{Parodi}}{{Pokemon}}{{Posta Pulu-ABD}}{{Poster-Etkinlik}}{{Poster-Politik}}{{Poster-Spor}}{{Yu-Gi-Oh!}}{{Üniforma-Spor}}{{İkon}}{{İkon-Oyun}} --joseph 19:13, 12 Eylül 2008 (UTC)

Temporary access expired[değiştir]

Hello Srhat. The temporary access you requested on this wiki has expired (see archived request). Thanks. Nick1915 10:59, 30 Eylül 2008 (UTC)

Teşekkürler[değiştir]

Hatırlatmanız için teşekkürler. Bekiroflaz 10:40, 7 Aralık 2008 (UTC)

Bilgisayar yazılımları Kuruluşu'nun Eğitim Alanında Çalışmaları...[değiştir]

Merhabalar... Bilgisayar Yazılımları kuruluşu 2009 yılında kuruldu. Bilgisayar yazılımı Geliştirmek ve bu gibi konular üzerinde eğitim verme çalışması içerisinde ve bu arada eğitim yazı dizileri hazırlayacak.

HAZIRLADIĞI EĞİTİM YAZI DİZİLERİ BİR KİTAP NİTELİĞİNDE OLACAK VE ÜCRETSİZ OLARAK BU BİLGİLERİ HALKLA PAYLAŞACAK...

BUNU YAPARKEN BİZ YETKİLİLER; HAZIRLADIĞIMIZ BU İÇERİĞİ AYNI ZAMANDA VİKİKİTAP'A BİR KİTAP ŞEKLİNDE SUNMAK İSTİYORUZ.

İLK YAZI DİZİSİ VİDEO OYUNULARI ÜRETMEK VE GELİŞTİRMEK İÇİN "C PROGRAMLAMA DİLİ" EĞİTİMİ OLACAK.

YAZI DİZİMİZDEKİ EĞİTİM YAZISININ TÜM HAKLARI TAMAMEN BİZ YETKİLİLERE AİTTİR, ALINTI DEĞİLDİR...

YAPIM AŞAMASINDA OLAN, KURULUŞUN RESMÎ İNTERNET SİTESİ: http://www.bilgisayaryazilimlari.org.tr

EĞİTİM YAZI DİZİSİNİ EN YAKIN ZAMANDA DERNEĞİMİZİN SİTESİNE EKLEYECEĞİZ. KONU İLE İLGİLİLENİRSENİZ İLETİŞİM ADRESİ: postakutusu@bilgisayaryazilimlari.org.tr

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDER, İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİZ...

Saygılarımızla, ... teşekkürler

Wikijunior[değiştir]

İyi günler. İngilizcedeki Wikijunior için yeni bir ad alanı oluşturabiliriz, ancak tek sayfa için ad alanı oluşturmak ne kadar doğru bilmiyorum. Önce birkaç kitabın daha oluşturulmasını beklesek nasıl olur? Türkçe öneki için ise Vikiçocuk ve Vikigenç'i düşünmüştüm. Vikiçocuk daha mantıklı gelmişti. Vikiminik hiç aklıma gelmedi, Vikiçocuk'tan daha iyi bence. İsterseniz bir oylama yapalım. --joseph 08:32, 25 Ocak 2009 (UTC)

Şimdilik Vikiminik olabilir. Daha uygun geldi bana. --joseph 08:42, 25 Ocak 2009 (UTC)
Oylama açalım bence, katılım az olsa bile demokratik bir sonuç elde ederiz. Nereye açalım oylamayı? --joseph 08:49, 25 Ocak 2009 (UTC)

Özgür bir dünya için özgür kitaplar daha uygunmuş gibi geldi. --Nosferatu 18:43, 27 Ocak 2009 (UTC)

Srhat yanlış yapıyorum ben herhalde, resmi 157x157 haline getirip Wiki.png olarak isimlendirip Dosya:Wiki.png sayfasına yeniden yüklersen resim değişecek--Nosferatu 11:51, 18 Şubat 2009 (UTC)

Kitaplıklar[değiştir]

Merhabalar Srhat , uzun süreli olarak vikikitapta kalıp katkılarda bulunamıyorum sadece kontroller yapıp temizlik işlerini yürütüyorum. Buraya olumlu yapılan her türlü katkıyı destekliyorum. Eğer bura ile ilgili olarak bir projen varsa hayata geçirebilirsin ama buradaki en aktif Kullanıcı:Bekiroflaz'ın da fikrini almanı tavsiye ederim--Nosferatu 10:47, 25 Mart 2009 (UTC)

Vikikitap bu hızla giderse Vikikitap:Tüm kitaplar sayfasının Vikikitap'taki tüm kitapları almaması için yaklaşık 15-20 yıl geçmesi gerekiyor herhalde :) Şaka bir yana ben Vikikitap'ın olabildiğince basit olması taraftarıyım. Yani bir kitabı okurken sayfanın dört bir yanında bir sürü linkler, butonlar vs. görmek beni rahatsız ediyor. Zaten Vikipedi çok karmaşık olduğu ve çok fazla vandalizme uğradığı için Vikikitap'a geçtim. Ancak söylediğiniz değişim Vikikitap'ın basitliğine olumsuz bir yönde etki etmeyecekse fikrinize katılırım.Bekiroflaz 18:22, 27 Mart 2009 (UTC)

vikikitap hazırlanması hakkında... (tescile dair)[değiştir]

merhabalar, bu sorumu yanıtlarsanız beni sevindirirsiniz...

diyelim ki tüm gayretimizle ve iyi niyetimizle bir kitap hazırladık, halka hizmet ettik...

kitap tamamlandı...

telif vikipedia nın mı olacak? öyle ise iyi, fakat biz hazırlayıp dışarıdan bir internet sitesi kapıp "hayır bu benim" derse siz hazırlanan bu kitapları savunabilecek misiniz?

eğer kendiniz telif alıyorsanız hazırlayabilirim, grafik, bilgisayar programlama ve çeşitli elektronik kitapları...

yanıtı bu bölüme yazarsanız inanılmaz sevinirim... teşekkürler...


4 gün sonra yahıtladığım için çok özür dilerim. Burada yayınladığınız kitaplar w:GNU Özgür Belgeleme Lisansı ile lisanslanır. Bu lisansın bazı koşulları şunlardır:
 • Eserin bütün sahiplerine atıfta bulunulmalıdır.
 • Eser üzerinde yapılan tüm değişiklikler kayıt altında tutulmalıdır.
 • Eserden türetilmiş tüm diğer eserler aynı lisansla lisanslanmış olmalıdır.

Yani bu siteye ekleyeceğiniz içerik artık GNU Özgür Belgeleme Lisansıyla lisanslanmış olur ve telifi hiç kimse üzerine olmaz. Bu lisansla lisanslanmış bir belgeyi kullananlar bunu sahiplenemezler ve bu belgenin asıl sahiplerine atıfta bulunmalıdırlar. (Örneğin buradan alınan bir kitap yayınlanacağı zaman bu siteye atıfta bulunulmalıdır ve bu sitedeki içeriğe katkı sağlayanlar sayfanın geçmişinde kayıt altıtında tutulmaktadır.) Bu siteye eklediğiniz her şey özgür lisansla lisanslanmaktadır. Bu siteye eklediğiniz herşey değiştirilebilir, üzerine ekleme yapılabilir yani herkes bir katkıda bulunabilir. (Fakat zarar verenler engellenmektedir, yani eklediğiniz bilgileri silenler vb. tespit edilip engellenmektedir.)

Sonuç olarak, Türkçe ve açık kaynaklı içeriğe çok ihtiyaç duyduğumuz bu zamanda katkılarınız bizi çok mutlu edecektir. Eğer başka sorularınız varsa cevaplamaktan mutluluk duyarım. Srhat mesaj 14:14, 11 Nisan 2009 (UTC)

 • Nasılsınız. Beni Vikipedi'den tanıyorsunuzdur herhalde. Macarca hakkında yazacağım İnşallah. Esenlikler dilerim.--Gökçe Yörük 14:46, 11 Eylül 2009 (UTC)
 • Teşekkürler. Göz atayım biraz.--Gökçe Yörük 14:58, 11 Eylül 2009 (UTC)
 • Selamlar. Öncelikle eklemeleriniz için çok teşekkür ederim. Burada harflerin "a" sesiyle söylendiğini duyabilirsiniz. Aşağıdaki ses dosyalarında. Teşekkürler.--Gökçe Yörük 00:44, 13 Eylül 2009 (UTC)
 • Teşekkürler. İyi olmuş. Yanlışlar varsa düzelteceğim.--Gökçe Yörük 14:22, 13 Eylül 2009 (UTC)

Şablon değişimi[değiştir]

Merhaba Serhat. Burası bir sayfanın PDF çıktısı alındığında o sayfadaki istenen şablonların değişebileceğini anlatıyor. Bunu yapmak için de ilgili şablonun "ŞABLONADI/Print" diye bir alt sayfası oluşturulması gerekiyormuş. Ancak denedim, bizde olmadı. Sence bunu nasıl yapabiliriz? Bekiroflaz 18:30, 25 Nisan 2010 (UTC)

 • Çok sağol. Söylediğin yöntem işe yaradı. Bekiroflazmesaj 21:18, 16 Haziran 2010 (UTC)
 • Bu arada iyiyim. :) Bekiroflazmesaj 21:21, 16 Haziran 2010 (UTC)
 • Evet uzun zaman oldu iyiyim.) Şablonlara gelince. Şablon:Statü sadece kitapların giriş sayfasına konuluyor. Böylece kitabın bitip bitmediği ilgili kategorilere otomatik olarak kaydediliyor. (Kategori:Tamamlanmamış kitaplar, Kategori:Tamamlanmış kitaplar) Sistemi ben o zaman öyle kurmuştum. Bana da açıkcası biraz sorunlu geldiydi. Eğer ilgili değişiklikleri yaparsan istediğin şekilde kullanabilirsin.--Reality 14:39, 17 Haziran 2010 (UTC)
 • Evet aynen öyle.--Reality 14:48, 17 Haziran 2010 (UTC)
 • Srhat yeniden buraya hizmetli olacak mısın? Bu arada Vikihaber'de biraz iş yükü var onlara da bakabilir misin?--Reality 14:55, 17 Haziran 2010 (UTC)
 • Bu arada alt sayfalarının bazıları moloz haline geldi.) Burada baya kapsamlı bir çalışma yapmıştım 1-2 ay önce ondan kalma.)--Reality 14:58, 17 Haziran 2010 (UTC)
 • Şu aşamada her ders için bir kitaplık oluşturulmasını gereksiz görüyorum. Çünkü o kitaplıklara koyacak kadar kitap yok. Daha doğrusu hiç yok :) Kitabın adına gelince; şu an Vikikitap'ta sadece bir tane matematik kitabı olduğu için isminin değiştirilmesine gerek olmadığını düşünüyorum. Bir başkası gelip ilköğretim için matematik kitabı yazana kadar isminin "Matematik" olarak kalmasında bir sakınca olmadığını düşünüyorum. Ancak tabii ki kitabın başlangıç sayfasına "Bu kitap ÖSS'ye yöneliktir" yazacağım. Bekiroflazmesaj 15:11, 1 Temmuz 2010 (UTC)
 • Merhaba. Şu aralar işlerim dolayısıyla Vikikitap'a fazla uğrayamıyorum. O dediğin şeylerin hepsini yapmakta özgürsün. Silinmesini istediğin sayfalara sil şablonu yapıştırman yeterli. Bilgisayar kitaplığının kitaplık olarak kalması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü o kitaplıkta tek başına kitap olabilecek bazı kitaplar var. Bekiroflazmesaj 17:33, 5 Temmuz 2010 (UTC)
 • Bir şey değil :) Bekiroflazmesaj 12:32, 8 Temmuz 2010 (UTC)

English flaggedrevs labs rights request[değiştir]

I have granted you admin rights on http://flaggedrevs.labs.wikimedia.org/wiki/Main_Page as you are an admin on TRWN. This will allow you to see how the flaggedrevs extension works from the admin side of things should you have any interest in having it installed on the TR projects. Admin includes the Reviewer rights so there is no need to have both. Happy testing. delirious & losttalk 14:00, 18 Temmuz 2010 (UTC)

 • İyigeceler Srhat. Sence [1][2][3] kullanıcılarının engelinin kaldırılması gerekmez mi? Kullanıcılar sadece 1-2 değişiklik yapmış (vandalizmli) fakat direk engellenmişler. Bence önce uyarılmalıydılar. Senin görüşünü öğrenmek istedim ona göre Bekiroflaz'a başvuracaktım. Hadi kolay gele.--Reality 21:59, 9 Ağustos 2010 (UTC)
Merhaba Reality. Mesajını gördüm ve cevabı burada yazmak istiyorum.
 • Akbulut1905gs - engellenecek kadar vandalizm yapmış.
 • Meri312 - engellenecek kadar vandalizm yapmış.
 • Kerengzer04 - normal katkı olarak yeterince vandalizm yapmamış ama silinen katkıları incelendiğinde oldukça fazla vandalizm yapmış. (silinen katkıları sadece hizmetliler görebiliyor)
Fakat Vikipedi'de gözlemlediğim kadarıyla süresiz engelleme nadiren uygulanan bir engelleme çeşidi, ya uygunsuz kullanıcı adında ya da daha önce verilen süreli engellemelerin caydırıcı olmaması durumunda uygulanıyor. O yüzden şimdi engellerini kaldırıyorum. Bekiroflazmesaj 22:47, 9 Ağustos 2010 (UTC)
 • Srhat vaktin olursa vikihaberle biraz ilgilenir misin? Köy çeşmesi ana sayfa tartışma ve çeşitli tartışma sayfalarında bazı istekler var. Silinmeyi bekleyen sayfalar ve arşivlenecek sayfalarda var.--Reality 13:18, 27 Ağustos 2010 (UTC)

Hello[değiştir]

Good afternoon, I was temporary administrator of the project wikibooks in Tatar . At the moment our project is not active bureaucrat and I wanted what would you have voted for me. Sincerely,--MalTsilna 09:36, 18 Eylül 2010 (UTC)

Добрый день, я временный администратор проекта Вики книги на татарском языке. На данный момент у нашего проекта нет активного бюрократа и я хотел что бы вы проголосовали за меня. С уважением,--MalTsilna 09:36, 18 Eylül 2010 (UTC)

Aşama[değiştir]

Hah gelmişsin :)

İngilizce Vikikitap'ta Stage ve Stage short adlı iki şablon var. "Dörtlü" adlandırmasına girmeden "Aşama" ve "Aşama kısa / Kısa aşama" diye mi bağlasak bu işi, ne dersin?

Vito Genovese 19:57, 5 Nisan 2011 (UTC)


Ellerine sağlık, sorun gözükmüyor.

Aslına bakarsan bir yüzde vermek çok çok sağlıklı bir iş de sayılmaz. Zira %50 mi %75 mi ilerleme sağlanmış olduğunu çok net bir şekilde yazar da anlayamaz diye düşünüyorum, eğer başka bir dildeki hazır bir kitabı çevirmiyorsa. Kitap ilk olarak kafada yazılıp bitirilmediği müddetçe de mümkün olmayacaktır bu tür bir sınıflandırma. O yüzden üçlü bir değerlendirme yerinde olabilirmiş esasen.

Bunları söylüyorum tabii ama 4'lü sistem en.wb'nin sistemi olduğu için ve ister istemez oraya bağımlığımız söz konusu. Oradaki kitapları çevireceğiz, bir sürü şey uyarlayacağız geçmişte olduğu gibi gelecekte de. Bu nedenle çok da kendimizi farklılaştırmanın gereği yok, zira yukarıda mantıksız bulduğum uygulamanın herhangi bir zararı da yok :)

Nasıl senin yoğunluk durumların, rahatladığın bir ara olacak mı yakında, yaz falan?

Vito Genovese 11:45, 8 Nisan 2011 (UTC)

Muhtemel telif hakkı ihlali[değiştir]

Merhaba Serhat. Bu değişikliğin bir vandalizm mi yoksa telif hakkı ihlalini önleme mi olduğunu tam anlayamadım. Çünkü ilgili IP'nin sildiği içeriği Google'da arattığımda başka sitelerde aynı metnin olduğunu gördüm. Önce ilgili sitelerin Vikikitap'tan kopyala-yapıştır yaptığını düşündüm ama sonra ilgili kitabın "Kaynakça" bölümündeki "Origamisan" sitesinin Google'da çıkan sonuçlarda da olduğunu görünce Origamisan sitesinden Vikikitap'a içerik aktarımı olduğu sonucunu çıkardım. Ancak yine de ilgili sayfanın büyük ölçüde yazarı olarak ortada bir telif hakkı ihlali olup olmadığını en iyi sizin bileceğinizi düşünüyorum. Lütfen ilgili sayfayı ve ilgili kitabı nasıl yazdığınızı söyler misiniz? Bekiroflazmesaj 15:53, 19 Nisan 2011 (UTC)

Tamam. Bekiroflazmesaj 11:31, 20 Mayıs 2011 (UTC)

Danışma[değiştir]

Merhabalar serhat bey User=Kullanıcı, Template=Şablon şeklinde nasıl çeviri yapılıyor beni bilgilendirirseniz sevinirim. --Tadiranscopus (mesaj) 15:18, 26 Nisan 2012 (UTC)