Vikikitap:Köy çeşmesi/2008

Vikikitap, özgür kütüphane

Kitap sayfaları ciltlere ayrılmalı...[değiştir]

Bence bir düzensizlik var. Bütün kitap sayfaları C++ kitabında olduğu gibi bölü (/) kullanılarak ayrılmalı, kendi cildi altında toplanmalı . böylece bir karışıklık olmaz.

Yemek kitapları ve tarifler[değiştir]

Bu başlık asıl yerine Tartışma:Yemek Kitabı sayfasına taşınmıştır ve konu orada devam edecektir--Nosferatu 20:21, 22 Ocak 2008 (UTC)

  • Telif hakkı olan sayfaların silinmesine karşı değilim ama kendi emeğimle sırf vikikitap için ürettiğim sayfalar da arada kaynamış. YAni bazı sayfalardaki metinleri Google da bile aratsanız bulamazsınız. Böyle sayfaların yok olması beni üzdü ama geri getirilmesi mümkün ise sorun yok.

Yemek AlanAdı tartışma[değiştir]

Bu başlık asıl yerine Tartışma:Yemek Kitabı sayfasına taşınmıştır ve konu orada devam edecektir--Nosferatu 20:21, 22 Ocak 2008 (UTC)
For discussion about Yemek namespace, please visit Tartışma:Yemek Kitabı-----Serhat 20:29, 22 Ocak 2008 (UTC)


HERKESE MERHABA...[değiştir]

OYUN YAPIMI HAKKINDA (OYUN NASIL YAPILIR, HANGİ PROGRAMLAR GEREKLİDİR, OYUN YAPIMININ ADIM ADIM ANLATILMASI) BİR VİKİKİTAP HAZIRLAMAYI DÜŞÜNÜYORUM.

AMA BU KİTABIN TAMAMINI HAZIRLAMAYA VAKTİM NE YAZIK Kİ YOK. BİLEN KİŞİLERİN YARDIMLARININ DA BEKLİYORUM BU KONUDA. YENİ BAŞLAYANLARIN VE UZMANLARIN BAŞVURACAĞI BİR KİTAP OLSUN İSTİYORUM. OYUN YAPIMI HAKKINDA KISA BİR YAZIYI [BU http://tr.wikipedia.org/wiki/Video_oyunu_yap%C4%B1m%C4%B1] SAYFADA İNCELEYEBLİRSİNİZ.

GÖRÜŞLERİNİZ NELERDİR?

SİZCE OLUŞTURULMALI MI, OLUŞTURULMASINA GEREK YOK MU?

TALEP OLMAZSA VAKİT HARCAMAYA GEREK YOK BOŞUNA. TEŞEKKÜRLER. --85.96.158.3 22:37, 11 Temmuz 2008 (UTC)

Elinizde konuyla ilgili verdiğiniz Vikipedi maddesi gibi başka kamu malı kaynaklar varsa ya da kendiniz bu konuda bilgiliyseniz Bu şekilde bir kitap oluşturmanız çok güzel olacaktır. Bu konuda benim pek bir bilgim yok ama dediğim gibi kaynaklara sahipseniz burada belirtin ben de içerik eklemenize yardımcı olurum. --Srhat mesaj 16:05, 14 Temmuz 2008 (UTC)

Kitaplıklar[değiştir]

Merhaba, kitaplıkların kategorilerini değiştirmeliyiz diye düşünüyorum. Henüz çok az kitap var ama şimdiden belli bir düzen oluşturursak daha sonra değişiklik yapmamıza gerek kalmaz bence. Şimdiki kitaplık sayısı az ve kapsamı çok dar. BBunun için bence önce bölümlere ayırıp daha sonra bölümlerin altına da kitaplıkları eklemeliyiz. Bunu burada tartışıp bir kitaplık düzeni belirleyebiliriz. Benve bölümler şu şekilde olmalı:

Doğal ve Sayısal Bilimler Bölümü:
Kitaplıklar
Sosyal Bilimler Bölümü:
Kitaplıklar...
Bilişim Bölümü:
Kitaplıklar..
Sanat Bölümü:
Kitaplıklar...
Çeşitli konular:
Yemek Kitabı, Hobi Kitaplığı, vb.

Kitaplıklar.. yazdığım kısma gelecek kitaplıkları da burada belirleyebiliriz. Benim önerim bu şekilde, görüşlerinizi bekliyorum.


Srhat mesaj 09:21, 6 Aralık 2008 (UTC)