Tartışma:Osmanlılarda Bilim

Sayfa içeriği diğer dillerde desteklenmemektedir.
Konu ekle
Vikikitap, özgür kütüphane

ya arkadaşlar burada bir uygunsuzluk yok tamamen benim osmanlılar hakkında kendi cümlelerimden oluşan bir bilim tarihini ele alacam ve bunu kendi cümlelerimle ifade edeceğim.. içereğini yavaş yavaş dolduracağım.. silme sebebini anlayamadım.. lütfen silmeyin bu bizim için çok önemli hocamız söyledi.. eğer bunu başarırsam not alacağım.. illegal hiç bir yol kullanmıyorum.. yazılar tamamen benim cümlelerimden . oluşacak

Ben Vikikitap'ta tarihi konular işlenemiyor sanıyordum. Ama şimdi Wikibooks'a baktım. New Zealand History diye bir kitap var. Yani aslında tarihi konular işlenebiliyormuş. Ancak tabii ki bu konuda Nosferatü'nün de görüşü gerekli. Çünkü sonuçta o da bu sayfaları siliyordu.Bekiroflaz 12:29, 8 Mayıs 2009 (UTC)
Oluşturulan sayfalar daha önce Kullanıcı:Nosferatü tarafından silinmiş ve tekrar tekrar oluşturulmuş. Bunu yapmak yerine Nosferatü'ye sayfanın silinme sebebini sorabilirsiniz. Böylelikle bir sorun varsa da öğrenmiş olursunuz. Hatta eğer isterseniz başka arkadaşlarınızla bu kitabı bir sınıf projesi haline getirebilirsiniz. Srhat mesaj 13:29, 8 Mayıs 2009 (UTC)

...................... biz zaten sınıf olarak bir proje haline getirmeyi düşünüyorduk.. ama malesef nasfüratü sil di hepsini.. bu yüzden şimdi sadece kitabın başlığını ekledim .. eğer nasfüretü silmeyecekse kitabı yazma projesine başlayacam tabi tüm kurallara uyarak.. siz bir nasfüratü ile görüşüp beni haberdar edermisiniz .. eğer silinmeyecekse ben en kısa zamanda başlamak istiyorum.. cevabınızı çok acil bekliyorum .. saygılarıla

Eğer kurallara uyarak ve telifsiz içerikle kitabı yazacaksanız, Nosferatü de bunda bir sakınca görmeyecektir diye düşünüyorum. Onun cevabı geldikten sonra eğer kitabı yazma projesine başlarsanız, biz size Viki yazım kuralları vb. hakkında yardımcı olabiliriz.Srhat mesaj 05:29, 10 Mayıs 2009 (UTC)
Telif olmadığı ve politikalara uyulduğu sürece herkes katkıda bulunabilir. Girişler benim tekelimde değil vikikitabın geliştirilmesini destekliyorum saygılarımla--Nosferatu 10:10, 10 Mayıs 2009 (UTC)


teşekürler ben yazmaya başlıyorum o zaman .. eğer bir yanlışım olursa beni uyarırsanız çok sevinirim..tabiki silmeden önce .. bana yapım aşamasında da yardımcı olursanız çok sevinirim.bu proje benim için çok önemli .saygılarımla..
Tabiki yardımcı olabiliriz. Bu arada eğer kullanıcı hesabınızla giriş yaparak katkıda bulunursanız sizinle daha kolay iletişime geçebiliriz. Bir de mesajınızın sonuna dört tane tilde koyarak "~~~~" koyarak imza atabilirsiniz. Eğer kitabınızı fasikül yani alt sayfalara bölerseniz kitap yapısına daha uygun olur. Srhat mesaj 15:46, 10 Mayıs 2009 (UTC)
tamam siz yönlendirirsiniz ben yaparım.. yanlışım olduğu zaman uyarırsınız.Yaseenal 21:06, 10 Mayıs 2009 (UTC)
bu arada kopyala yapıştır yapsam olur mu? ben evde word dosyasına yazdım da burda tekrar elle yazmaya gerek var mı? Yaseenal 21:09, 10 Mayıs 2009 (UTC)
Önceden yazdığınız bir belgeden kopyala-yapıştır yapabilirsiniz.Bekiroflaz 21:39, 10 Mayıs 2009 (UTC)