İçeriğe atla

Vikikitap tartışma:Politika ve yönergeler

Sayfa içeriği diğer dillerde desteklenmemektedir.
Konu ekle
Vikikitap, özgür kütüphane

Değişiklik yapıldı ise...

[değiştir]

Arkadaşlar; sayfanın son maddesinde "Değişiklik yapıldı ise bunu belirtmeli" yazıyor, bunun ne demek olduğunu ben anlayamadım bilen varsa söylesin...--Alperentunga 16:26, 28 Ağustos 2007 (UTC)

Proje sayfası ve prosedür

[değiştir]

Vikikitap'ı Kullanma/Politika ve yönergeler kitabında "Burada Vikikitap'ın politika ve yönergelerinden bazıları listelenmiştir. Politika ve yönergelerin tam listesi Vikikitap:Politika ve yönergeler sayfasında bulunur." diyor ama Vikikitap:Politika ve yönergeler sayfası neredeyse bomboştu. Ben bir düzenleme yaptım ama tartışılıp bitirilmeli.

Bu arada en:Template:Wikibooks policies and guidelines benzeri bir Şablon:Vikikitap politika ve yönergeleri hem standartlaşma ve hem navigasyona çok faydalı olur (tabii önce en:Template:NavBox gibi bir Şablon:Navigasyon gelişmiş kutusu filan gerekiyor). Bu şablon yukarıdaki iki sayfada ve tüm politika/yönerge sayfalarının altında kullanılırsa tutarsızlıklar önlenir. Ben bir örnek hazırlayıp koydum, gerekirse şablonun adı değiştirilmeden kodu düzenlenir. --Vikici 14:02, 22 Aralık 2010 (UTC)