Takip kategorileri

Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Bu sayfa MediaWiki yazılımı tarafından otomatik olarak doldurulan takip kategorilerini listelemektedir. MediaWiki ad alanındaki ilgili sistem mesajları değiştirilerek isimleri düzenlenebilir.

Takip kategorisi Mesaj adı Kategori dahil etme kriterleri
Bozuk dosya bağlantıları içeren sayfalar(13 M)broken-file-categorySayfa bozuk dosya bağlantısı (mevcut olmayan bir dosyayı kullanmaya çalışan bağlantı) içeriyor.
Yinelenen şablon değişkenleri kullanan sayfalar(8 M)duplicate-args-categorySayfada içeren şablonları çağırmak için bu terimler {{örnek|bar=1|bar=2}} veya {{örnek|bar|1=baz}} gibi kullanılır.
Genişleme derinliği aşılan sayfalar(boş)expansion-depth-exceeded-categorySayfa azami genişleme derinliğini aşıyor.
Çok fazla zengin derleyici fonksiyonu çağrısına sahip sayfalar(boş)expensive-parserfunction-categoryBu sayfa çok fazla zengin derleyici fonksiyonu çağrısına (örneğin #ifexist) sahiptir. Manual:$wgExpensiveParserFunctionLimit sayfasına bakın.
Gizli kategoriler(28 K, 2 M)hidden-category-categoryBu kategorinin sayfa içeriğinde bulunan __HIDDENCAT__, sayfalardaki kategori bağlantıları kutusunda varsayılan olarak gösterilmesini engellemektedir.
Dizinlenmiş sayfalar(boş)index-categoryBu sayfada __INDEX__ kodu var (ve bu işarete izin verilen bir ad alanında), bu yüzden normalde yapılmayacak olsa da, robotlar tarafından dizinleniyor.
Düğüm sayısı aşılan sayfalar(boş)node-count-exceeded-categorySayfa azami düğüm sayısını aşıyor.
Dizinlenmemiş sayfalar(15 M)noindex-categoryBu sayfa robotlar tarafından dizinlenmemektedir çünkü üzerinde __NOINDEX__ sihirli kodu bulunmakta ve bu işarete müsade edilen bir ad alanına dahil.
Sayısal olmayan formatnum bağımsız değişkenlerine sahip sayfalar(boş)nonnumeric-formatnumSayfa, formatnum ayrıştırıcı işlevi için sayısal olmayan bir bağımsız değişken içerir.
Geçersiz şablon değiştirgenleri içeren sayfalar(boş)post-expand-template-argument-categoryBir şablonun içerdiği bir önerme (üçlü kıvrımlı parantez içinde bulunan, örneğin {{{Örnek}}} şeklinde bir girdi) genişletildiğinde bu sayfanın büyüklüğü $wgMaxArticleSize büyüklüğünü geçmektedir.
Şablon içerme büyüklüğü sınırı aşılan sayfalar(boş)post-expand-template-inclusion-categorySayfa, bütün şablonlar genişletildiğinde $wgMaxArticleSize boyutundan büyük olacağı için bazı şablonlar genişletilmedi.
Ekran başlıkları yoksayılan sayfalar(boş)restricted-displaytitle-ignoredSayfanın gerçek başlığına eşdeğer olmadığından, sayfanın yoksayılmış bir {{DISPLAYTITLE}} yok.
Şablon olarak = kullanan sayfalar(boş)template-equals-categorySayfa {{=}} içeriyor, ancak bu vikide = olarak genişlemiyor. Bu kullanım, kullanımdan kaldırılmıştır; gelecekteki bir MediaWiki sürümü {{=}} ile ayrıştırıcı işlevi olarak uygulayacaktır.
Şablon döngülü sayfalar(7 M)template-loop-categorySayfa bir şablon döngüsü içermektedir. Örneğin, kendini sürekli olarak çağıran bir şablon.
Zaman Çizelgesi'ni kullanan sayfalar(2 M)timeline-tracking-categorySayfa bir <timeline> etiketi içeriyor
Kaynak gösterme hatası bulunan maddeler(1 M)cite-tracking-category-cite-errorBu kategorideki maddelerde kaynak etiketinin kullanımında hata bulunmaktadır.
Hataları vurgulayan sözdizimi olan sayfalar(3 M)syntaxhighlight-error-categorySayfada yer alan kodu vurgulamaya çalışırken bir hata oluştu.
Kullanımdan kaldırılmış kapsama özellikleri kullanan sayfalar(6 M)syntaxhighlight-enclose-categorySayfadaki sözdizim vurgulama, kullanımdan kaldırılmış kapsama sözdizimi kullanıyor.
Kullanımdan kaldırılmış kaynak etiketleri kullanan sayfalar(26 M)syntaxhighlight-source-categorySayfadaki sözdizimi vurgulama, kullanımdan kaldırılmış kaynak etiketleri kullanıyor.
Kullanımdan kaldırılmış puan özelliklerini kullanan sayfalar(boş)score-deprecated-categoryBu sayfalar, Puan uzantısı tarafından sağlanan ve kullanımdan kaldırılan seçenekleri kullanır. Bunlar: "override_audio", "override_ogg" ve "override_midi".
Puan oluşturma hataları olan sayfalar(boş)score-error-categorySkor oluşturulurken bir hata oluştu.
DynamicPageList kullanan sayfalar(boş)intersection-categorySayfa bir <DynamicPageList> etiketi içeriyor
Hatalı TemplateStyles stil sayfaları(boş)templatestyles-stylesheet-error-categoryTemplateStyles stil sayfasında bir hata var.
TemplateStyles hataları olan sayfalar(boş)templatestyles-page-error-categorySayfada bir <templatestyles/> etiketi işlenirken bir hata oluştu.
Toplu mesaj gönderim listeleri(boş)massmessage-list-categoryBu sayfa MassMessage uzantısının için bir teslimat listesidir.
Makine sistemi tarafından okunabilir bir lisansa sahip olmayan dosyalar(78 D)commonsmetadata-trackingcategory-no-licenseDosya herhangi bir makine okunabilir lisans şablonuna sahip değil.
Makine sistemi tarafından okunabilir bir tanıma sahip olmayan dosyalar(70 D)commonsmetadata-trackingcategory-no-descriptionDosya herhangi bir makine okunabilir bilgi şablonuna sahip değil ya da tanım alanı doldurulmamış.
Makine sistemi tarafından okunabilir bir yazara sahip olmayan dosyalar(71 D)commonsmetadata-trackingcategory-no-authorDosya herhangi bir makine okunabilir bilgi şablonuna sahip değil ya da yazar alanı doldurulmamış.
Makine sistemi tarafından okunabilir kaynağa sahip olmayan dosyalar(78 D)commonsmetadata-trackingcategory-no-sourceDosya herhangi bir makine okunabilir bilgi şablonuna sahip değil ya da kaynak alanı doldurulmamış.
Makine tarafından okunabilen patenti olmayan dosyalar(boş)commonsmetadata-trackingcategory-no-patentDosya bir makineyle okunabilen patent şablonuna sahip değil.
Matematik hatası olan sayfalar(3 M)math-tracking-category-errorBu kategorideki sayfalarda matematik etiketlerinin kullanımında hatalar var.
Matematik oluşturma hataları olan sayfalar(3 M)math-tracking-category-render-errorBu kategorideki sayfaların matematik etiketlerinde oluşturma hataları var.
Chem etiketlerinin kullanımdan kaldırılmış biçimini kullanan sayfalar(boş)math-tracking-category-mhchem-deprecationBu kategorideki sayfalarda, kimyasal etiketlerin kullanımdan kaldırılmış bir biçimi kullanılıyor
Matematik etiketlerinin kullanımdan kaldırılmış biçimini kullanan sayfalar(boş)math-tracking-category-texvc-deprecationBu kategorideki sayfalar, matematik etiketlerinin kullanımdan kaldırılmış bir biçimini kullanıyor
Betik hata içeren sayfalar(boş)scribunto-common-error-categorySayfaya dahil edilen modüller işlenirken bir hata oluştu.
Hatalı Scribunto modülleri(boş)scribunto-module-with-errors-categoryModülde bir hata bulunuyor.
Çözülmemiş özelliklere sahip sayfalar(boş)unresolved-property-categoryBu kategori, özellik kimliği veya etiketi ile bulunamayan Vikiveri özelliklerine başvuran sayfaları listeler.
Bir Vikiveri öğesine bağlı olan yönlendirmeler(boş)connected-redirect-categoryBu kategori, bir Vikiveri öğesine bağlı olan yönlendirme sayfalarını listeler.
Grafikli sayfalar(boş)graph-tracking-categorySayfa bir <graph> etiketi içerir.
Eski Vega 1.0 grafikleri olan sayfalar(boş)graph-obsolete-categorySayfa, sürüm 2'ye güncellenmesi gereken bir <graph> etiketi içerir.
Grafikleri bozuk sayfalar(boş)graph-broken-categorySayfa, geçersiz kullanıma sahip bir <graph> etiketi içeriyor.
Haritalı sayfalar(boş)kartographer-tracking-categorySayfa bir harita içeriyor
Haritaları bozuk sayfalar(boş)kartographer-broken-categorySayfa geçersiz bir harita kullanımını içeriyor
ISBN sihirli bağlantısını kullanan sayfalar(1 M)magiclink-tracking-isbnBu sayfada ISBN sihirli bağlantıları kullanılır. Nasıl taşınacağı hakkında mediawiki.org sayfasına bakın.
RFC sihirli bağlantısını kullanan sayfalar(boş)magiclink-tracking-rfcBu sayfada RFC sihirli bağlantıları kullanılmaktadır. Nasıl taşınacağı hakkında mediawiki.org sayfasına bakın.
PMID sihirli bağlantısını kullanan sayfalar(26 M)magiclink-tracking-pmidBu sayfada PMID sihirli bağlantıları kullanılır. Nasıl taşınacağı hakkında mediawiki.org sayfasına bakın.